Firma AGROB BUCHTAL CZ působí na tuzemském trhu od roku 1992

jako součást společnosti CERAM OBJEKT s.r.o.

Výrobky této bavorské keramičky se snaží uplatnit v rozličných projektech v České republice. Naše činnost se zaměřuje hlavně na spolupráci s architekty a projektanty, kterým se snažíme poskytnout maximální technickou podporu pro použití zajímavých inovativních keramických materiálů v jejich projektech. 

Decopanel

Přírodní kámen zasazený do cementového lože vyztužené mřížkou. Lepí se flexibilním lepidlem na pevný a soudržný podklad. Jeho užití je pouze v interiéru, nemá zkoušku mrazuvzdornosti. Váha cca 40 kg/m2, tloušťka 2-3 cm.

Negro

Odlehčený stonepanel, tvořený z černé břidlice. Panel ve tvaru písmene Z, rozměry 61×15 cm. Tloušťka 2-3 cm

Oro

Panel z křemence, předem sestavený na pryskyřicový základ pomocí lehké vrstvy cementu a vnitřní síťky. Panel ve tvaru písmene Z, rozměry 61×15 cm. Tloušťka 2-3 cm.

Multicolor

Panel z  vícebarevné břidlice, předem sestavený na pryskyřicový základ pomocí lehké vrstvy cementu a vnitřní síťky.  Panel ve tvaru písmene Z, rozměry 61×15 cm. Tloušťka 2-3 cm.

Silvestre

Panel z rulového kamene, předem sestavený na pryskyřicový základ pomocí lehké vrstvy cementu a vnitřní síťky.  Panel ve tvaru písmene Z, rozměry 61×15 cm. Tloušťka 2-3 cm.