Firma AGROB BUCHTAL CZ působí na tuzemském trhu od roku 1992

jako součást společnosti CERAM OBJEKT s.r.o.

Výrobky této bavorské keramičky se snaží uplatnit v rozličných projektech v České republice. Naše činnost se zaměřuje hlavně na spolupráci s architekty a projektanty, kterým se snažíme poskytnout maximální technickou podporu pro použití zajímavých inovativních keramických materiálů v jejich projektech. 

Kategorie obkladů a dlažeb

CERAM OBJEKT s.r.o. zastupuje na našem trhu společnost DSI (Deutsche Steinzeug International), která sdružuje výrobní závody na koupelnové obklady a dlažby AGROB BUCHTAL, JASBA. Keramické obklady a dlažby se prezentují svým osobitým designem. Při prohlížení koupelnových sérií zjistíte, že je opravdu z čeho vybírat..

Koupelny

Průmyslové dlažby

Přírodní keramika

Speciální dlažby na terasy

Keramický obklad určen pro podlahu – nenasákavý, glazovaný, ražený střep, v systémové toleranci. Výroba dle DIN EN 14411 Gruppe AIb. Speciální povrchová úprava povrchu – glazura obsahující titandioxid v kombinaci s UV zářením/světlem vytvářející tzv. hydrofilní povrch. Tento efekt výrazně usnadňuje čištění a následnou údržbu povrchu, stává se trvale antibakteriální, eliminuje znečištění vzduchu a nežádoucí pachy, plísně apod. Glazovaný povrch v matném provedení splňuje požadavky na difúzně odrážející povrchy paprsků – glazura testována pro operační sály (laser ARGON,Nd:YAG,Excimer,CO2).