Firma AGROB BUCHTAL CZ působí na tuzemském trhu od roku 1992

jako součást společnosti CERAM OBJEKT s.r.o.

Výrobky této bavorské keramičky se snaží uplatnit v rozličných projektech v České republice. Naše činnost se zaměřuje hlavně na spolupráci s architekty a projektanty, kterým se snažíme poskytnout maximální technickou podporu pro použití zajímavých inovativních keramických materiálů v jejich projektech. 

Keramické bazény

Firma Agrob Buchtal má 40-ti leté zkušenosti s realizací bazénů a aquaparků na celém světě. V České republice bylo z našeho materiálu od roku 1991 obloženo několik desítek rodinných a hotelových bazénů. Akcemi největšího rozsahu jsou Aquapark v Teplicích, Krytý plavecký areál ve Slaném, Městské lázně v Hradci Králové, Krytý plavecký bazén v Horažďovicích.

Kompletní sortiment bazénové keramiky

Lorem ipsum dolor sit amet…

Informace

Použitím keramiky Agrob Buchtal lze řešit všechny detaily jednotlivých bazénů:

Stavební připravenost

Odizolovaná železobetonová vana z vodostavebního betonu. Přesné vybetonování ušetří náklady na vyrovnávací hmoty – povrch stěn, dna a hrany bazénu musí být před započetím prací v absolutní rovině.

Stavební chemie

Nejčastěji používáme stavební chemii firem Schönox, Schomburg a Mapei. Železobetonová vana je nejprve penetrována. Potom je podle potřeby vyrovnána a nanáší se hydroizolační stěrková hmota v síle cca 4 mm. Ta zabezpečí neprostupnost bazénu. Obklady jsou lepeny vodostálým lepidlem a spárovány epoxidovou nebo cementovou hmotou.

Záruka

Při kompletní realizaci zakázky naší firmou poskytujeme na nepropustnost bazénu záruku 5 let.

Bazénová technologie

Podle přání zákazníka můžeme doporučit výrobky a montáž bazénové technologie firem, se kterými spolupracujeme nejčastěji.

Projektová dokumentace

Naše firma spolupracuje při realizaci zakázek s několika projekčními kancelářemi a architektonickými ateliéry, jejichž služby jsme schopni v poměrně krátkém časovém období zajistit.

Reference

Firma Agrob Buchtal má 30-ti leté zkušenosti s realizací bazénů a aquaparků na celém světě. V České republice bylo z našeho materiálu od roku 1991 obloženo několik desítek rodinných a hotelových bazénů. Akcemi největšího rozsahu jsou Aquapark v Teplicích, Krytý plavecký areál ve Slaném, Městské lázně v Hradci Králové, Krytý plavecký bazén v Horažďovicích.

Přehled referencí

Prohlédněte si všechny naše reference.

Kolekce 2023

Bazénové obklady

Přelivné žlaby a tvarovky

Bazénové dlažby protiskluzné